Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CosmoBacsika

    tag

    válasz gtamate2 #61601 üzenetére

    Sokszor szerencsére én se. El is mesélem a legutóbbit, mert szomorú tapasztalat volt. Az open lobby ötödiknek besodort mellénk egy magyar srácot. Semmi gond nem volt vele, korrekten játszott, nem volt paraszt stb. Másnap látom online, kérdezem, hogy jön-e mm. Mondta h persze, jönne egy haverja is. Frankó az már három, plusz nekem még két haver, egy klántárs, plusz Rexpekt. A "haver" supreme volt, feltűnően jól játszott. Természetesen az ellen adta a savat, de nem foglalkoztam vele, gondoltam a mi kis DMG szintünkhöz képest egy supreme-nek illik sokkal jobban játszani. Kövi két mapra érkezett még neki egy haverja. Innen kezdett durvulni a dolog. Ami a legfurább volt, hogy minden kör nagyon gyors volt. Konkrétan rohannom kellett, hogy enemy-t lássak. Persze ts-en poénkodtak a csalással, de azt gondoltam, hogy ez csak poén. Plusz a másik beszédtéma volt, hogy egy héten belül mindketten globálok lesznek. Természetesen a meccsek után rántottam is lefele a demókat, és kb 5-6 körig kellett néznem, hogy legalább a WH teljesen egyértelmű legyen. Késsel futás default spotok mellett sosem benézve (hiszen minek), távolról rohanva az enemy felé, pont akkor előszedve a fegyvert amikor kell, gyakran falakon keresztül az ellenre tartás stbstb....

    Csalódás volt. Az egy dolog, hogy parasztok voltak, de értelmét nem látom az egésznek, mert olyan nyilvánvalóan csinálták, hogy erre repülni fog a ban igen hamar. Plusz nem értem, hogy mi ebben az élvezet....

    Update: Az egyik sutyerák már meg is kapta (egy napra rá).
    Delikvens 1:
    Delkivens 2:

Új hozzászólás Aktív témák