Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ipk18

    csendes tag

    A 9550-es topikban próbálkoztam a problémámmal, de nem reagált rá senki, remélem itt több szerencsém lesz...
    Van egy bios átírással 9600-asított Asus 9550 GE kártyám, tavaly júliusban vettem. Az akkor aktuális Asus 8141-es driverrel (kb. Catalyst 5.4-5.5) a tőle elvárható módon, szépen megy, jól húzható. Kb. az 5.9-es Catalysttól kezdődően (és a megfelelő Asus driverekkel is) viszont minden játéknál normális indulás után néhány perc múlva szaggatni kezd. Olyan, mintha valami (memória?) egy idő után megtelne. A dolog nem lenne veszélyes, hiszen használhatnám a régi driverrel. A dolog most vált élessé, mert a FIFA World Cup 06 demo-ban csak baromi nagy szürkeséget produkál, a ködben néhol felbukkanó mozgó alakokkal. Ehhez, - és gondolom a következő új játékokhoz - új driver kell, amivel normális a kép, viszont egy idő után szaggat. Melegedésre is gondoltam, de a kártya éppen csak langyos, meg akkor a régi driverrel is szaggatna. Próbáltam Omegát, meg mindenféle egyebet is, az eredmény ugyanaz. Kérem, aki tud, segítsen.

Új hozzászólás Aktív témák