Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    Nagyon szépen kérlek segítsetek vagy aki tud megoldást írjon privátban mert megőrülök már komolyan ettől a szartól. T-s 50/25 ös netem van. A gyári T-s huawei modem (ez ki van iktatva)mellett van még egy asus router azt használom.
    A kliensem utorrent 2.2.1 -es egyszerűen ha fut a kliens nincs internet de olyan szinten hogy semmi nulla a telefon eldobja a wifit fel sem ismeri a hálózatot a proci 100 on pörög van hogy 3 percekig (kb 50 torrent van a kliensben) ha kilövöm a klienst azonnal jó minden. Hasít a net nem pörög a pc minden ok. De az arányom már vészesen szar és mar kb 2 hónapja kínlódok vele. Semmi sem segít csak ha a klienst kikapcsolom. Próbáltam az ncore beállításait a kliensre próbáltam korlátozni a netet le-fel töltést levettem a letöltést 500kb/s re a feltöltést 30kb/s re és úgy is csinálja ugyan úgy. Próbáltam qbittorent klienst annál is ez a helyzet. Egy darbig jó aztán semmi net és halál akadozás 100 on a proci stb. Csak és kizárólag a kliens leállítása segít de hát az meg akkor hogy? Nem állíthatom egész napra le a klienst. Másnál nem jelentkezik ez? Már arra is gondoltam a T keze van benne,vagy én már nem tudom. Eddig semmi baj nem volt most 2 hónapja egyfolytában rossz. Elmegyek dolgozni is a család nem tudja használni a wifit mert a kliens miatt nincs net mert egyszerűen az egész sávszelt elfoglalja vagy én nem tudom.
    Kérem aki tud segítsen. Nagyon köszönöm.
    :R

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák