Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blaca83

    őstag

    válasz lofagi #23513 üzenetére

    Jó lett a videó Fagi! ;) :C

    Tegnap az utolsó két körben rendesen szétcsaptunk mindenkit a Proxyékkal.Kár, hogy nem jöttél Squadba.

    Véleményem szerint hiába a nyilvánosság és a sok külföldi fórum egyszerűen sz@rnak az egészre.
    A BF3 után a 4-ben már egy csomó dolgot elcsesztek és azóta csak megyünk lefelé a lejtőn.

    Azóta csak az ígérgetés megy és az érdemi fejlesztések elmaradnak. Valamint a már bevált, "IGAZI BF élményt" adó dolgokat pedig sorra kiveszik.
    A BF1 után azt mondtam én is, hogy a V-öt már nem veszem meg, de annyi jó dolgot felsorakoztattak, hogy előrendeltem.

    Gyakorlatilag szinte semmit nem kaptunk meg belőle és mára azok a BF csapatok akik több mint 10 éve csak a BF szériával multiznak lassan eltűnnek teljesen a színről.
    Max: 10% játszik vele az én ismerősi körömből is, pedig rengeteg Magyar Klánnal versenyeztünk és játszottunk is együtt éveken keresztül.

    Ahhoz padig, hogy esetlegesen megvegyem a következő részt előrendelésben, már kevés lesz a szép DICE-os "trailer" és az ígéretek sokasága.

    A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

Új hozzászólás Aktív témák