Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DieHard

    senior tag

    válasz gabipaci #17210 üzenetére

    1. Egyik szerveren frappánsan láttam, kiirva. no gl, gusztávot közvetlen emberre ne használj,
    2. Basecamnél, spawncampnél szvsz sem kell ekkora szabályzást, ha admin ugy látja hogy indokolt rugdosson. De hogy véletlenül belövök egy tiltott zónába, mert helyzet úgy adja, és killt kapok, vagy mittudomén milyen büntit...
    3. Épp most jártam pár no vehicles szerveren. Eszméletlen nagy hiba. El lett cseszve. Jármű kell.
    4. Ezen szabályokat a folytonosság esetén kellene alkalmazni. Ha soxor csinálja, ebből él. Egy guszti még nem a világ. Aki ebből él, annak nincs helye. Nehogymár kiürült tár után ne bombázzam szembe gusztival.
    Admin volt, van , legyen, és csinálja a dolgát, de a progival beépített dolgok a játékélmény rovására fognak menni.
    Nyomjad paci inkább a game-t. Egy elég hálátlan feladat várt rád ezzel... :(

  • Gonz0

    tag

    válasz gabipaci #17210 üzenetére

    Hát, én simán kiszedem a bázisról az A (vagy C) pont fölött köröző helit. Nem olyan nagy művészet. Ha be van spotolva egyszerű, de anélkül is lehet látni azért a körvonalát, az meg elég, hogy tudd hova löjj. Ha csak 2-3 találat van egy sorozatból, akkor is elég neki 3 sorozat.

    Ha az így nem jó nem elég akkor néhány észrevétel. Néhány mapon csak az egyik oldal bevezető útja van levédve. Vagy védeni kéne mindkét oldalt, vagy egyiket se. Pl.: Panama vagy Presa. Én Altan is kijebb tenném a déli oldalt, de az nagyjából jó.

    Egyébként egyetértek DieHarddal, a gép sosem pótolhatja az embert. Kellenek az adminok és nekik kell dönteni a kirugásról.

    [ Szerkesztve ]

    “I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

Új hozzászólás Aktív témák