Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aventador91

    őstag

    válasz prokxy #25967 üzenetére

    tegnap óta sokkal jobban megy. tegnap egyből 2szer is első lettem :D nem is tudom mikor voltam utoljára első :D attack plane-el is csináltam grappán egy 58-2. halál nélkül akartam végigtolni a kört, de a végén bemákolt az aa truck, utána meg a sima aa. bent volt a behemót nekünk, így az összes aa-t felvették. most amiensen toltam egy 56-10-et. viszont nagyon meg kell válogatni a szervert, mert nagyon sok van hogy alig ad hit-et, még 1es k/d-t is alig tudok kihozni néha. az ilyen szervereken fordul elő hogy jelzi van üres tank, közben senki nem tudja felvenni. vagy befoglal a csapatod egy pontot, de nem tudsz oda spawnolni még vagy fél percig. gondolom laggosak is. ilyen szerveren tank hunter repcsivel se találok el semmit, mivel azzal nagyon pontosan kell lőni, és ha millimétert is csúszik akkor no hit. na hát laggos szerveren esélytelen. előttem ment a repülő 2méterrel és 5ből egy se találta el. most már ott tartok hogy ha ilyet észlelek a szerveren, már lépek is. szóval elég gyakran váltok. normális szerveren meg jó minden

Új hozzászólás Aktív témák