Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ice&Lime

    veterán

    Sziasztok!

    Kicsit furát szeretnék kérdezni tőletek.
    Egy konfigot raktam össze, itx b360 lap, i38100 amit igp-vel használok egyenlőre, 8gb 2400 ram párban és egy seasonic focus 450W gold dc-dc táp, win10 x64.
    Van valaki aki tudna segíteni egy gyors tesztben, elhozná a vga-ját (vagy tápegységet) kipróbálni vele a gépet 21kerben vagy van ötlete, mert nem tudom, hogy most a táp, a win, a lap, vagy az igp-vel nem stimmel valami, mert a régi (2004-2008) játékoknál számszakilag megvan igp-vel a megfelelő fps, pl. 60-90-100 fps is, de mégis kicsit mikrolaggos a történet (horizontálisan észlelhető, oldal irányokban) intel hd 630-cal, egy előző konfigban szintén az igp-vel 630-cal ilyen nem volt, sem egy másik konfigban hd 520-szal.
    Több inteles vga drivert próbáltam, több játékkal is, megvan mindenhol a megfeleő fps, sőt, de mindegyik mégis mikrolaggol valamiért és nem tudom miért, gyanakszom a tápegységre, a procira és a lapra, vagy nem is tudom mi lehet a gond. Több inteles vga driverrel kipróbáltam (összesen három verzióval), de ugyan az.

    Van valakinek ötlete mi lehet a baj illetve tudna esetleg segíteni?
    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák