Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz Csupingo #61888 üzenetére

    Bios reset volt már, most felraktam a legujabbat.
    Korábban a drammal is gondom volt, ez most talán megoldódott a bios resettel meg friss biossal, ahhoz már nem nyúlnék.
    dsub-dvi átalakítós második monitort is próbáltam, de azzal sem megy.
    Áramtalanítottam, nem használok átalakítót. hdmi - a legtisztább megoldás.

    Egyébként most rémlik valami, hogy egyszer volt valami hasonló bajom vga-val, hogy nem volt kép vagy valami..mondjuk úgy rémlik, hogy valami felirat volt a monitoron, csak nem ment tovább.
    Aztán ahogy közben forumon kerestük a megoldást és nem találtuk akkor egyszercsak magától megjavult.
    Mindjárt visszakeresek fórumban hátha megtalálom, hogy ugyanez volt-e :P
    Meg így hagyom most fél-1 órára, hátha....de ha nem...akkor? ezért nem sok kedvem van új vga-t venni. kölcsönkérni se nagyon tudok senkitől...

    MK VII: te mindenhol ott vagy :D rendes ph-s :D rendeltem, de kb 2 hetet csúszott a beszerzéssel az illető és elálltam tőle.

    Azt esetleg megpróbálni, hogy úgy hogy be van dugva a vga de az alaplapiba dugom a kábelt, belépek biosba és ott megpróbálom valahogy átállítani, hogy ne az 530-at használja hanem a vga-t? Tudom miközben kérdezem ki is próbálhatom, csak most a fent említett kivárós tesztet nem akarom félbeszakítani xD

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák