Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz ivan8899 #52721 üzenetére

    "Szóval visszatérve a tanácsodra, gondolom abból hogy ilyen videokártyákat nézek, következtetsz arra, hogy játékra kell. De van egy olyan naív gondolatom, hogy a játékra való videókártya követelmény nem áll olyan messze a videó szerkesztésre vonatkozó követelményektől, legalábbis ilyen olcsó, kezdő szinten. De javíts ki ha tévednék! Tényleg nem értek ehhez a témához. Csak a zenei oldalt ismerem."

    Én meg az ilyen videóvágós dolgokhoz nem értek egyáltalán, valami olyasmi rémlik, hogy alkalmasak az ilyen kártyák is rá, de vannak ilyen feladatra speciálisak, amiket én egyáltalán nem ismerek.
    A másik, hogy ilyen dolgokhoz kell jó processzor, vagy is talán az kell jobban, sok memória, ha minden igaz.
    A négymagos proci szerintem lehet előnyt jelentene ebben az estben, a Xeon procik olcsóbbak átalakítóval, mint a Quad-ként kiadottak, és ugyan azt tudják kb.
    De mivel ilyen területen akarod használni, akkor várd ki más, a témában jártas hozzászólását, tanácsát.

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák