Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz Zolibaba24 #55453 üzenetére

    3. napja szanaszéjel van a gépem, mert új vizes cuccokat teszek bele. A gépházat moddoltam, a belsejét festettem, a blokkokat takarítottam, stb... És most nem vizes cuccok vannak a gépben

    Mindent bekötöttem, mindent beleraktam a gépbe. Indítom, nem ad képet. Átnéztem mindent, indítanám, de semmi. Szétkaptam mindent, másik vga, másik táp, 1 memóval indítok semmi. DVI-ről HDMI-re kapcsoltam, semmi. Másik csatiba dugtam a vga-n a kábelt, semmi. 2 óra elteltével, kb 10 perccel ez előtt, mondom kiszedem az alaplapi elemet, hátha agybaja lett. Mindent összedugok újból, indítok, csipogás. :DD Na mondom szakkadj meg! :((

    Am szerintetek mi nem tetszett neki? másik vga-t tettem bele? Vagy lehet a cpu 1 helyére cpu 2-t dugtam? esetleg a 2-t megcseréltem és fordítva tettem be? Nem tudom. De ha nem ezek miatt történt a dolog, akkor tuti hogy valami paranormális jelenségek folytak itt a szobámba! O.o?

    Már kezdtem magam hlyének nézni. Mndom ilyen nincs! Valami nem stimmel... Fogalmam sincs mi lehetett a baj

    jah, a táp csatija is mind jó. Mert FSP tápommal se adott képet...

    Köszi azért, hogy írtatok! :U

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák