Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kyle16

    tag

    sziasztok. nem akartam új topikot nyitni ezért csak itt teszem fel a kérdést hátha tudtok rá megoldást :) tehát van AZ A vírus hogy autorun.inf. gondolom ismerős pár embernek. sikerült bekapni egy pendriveról. tehát van egy 1 terrás külső vinyóm amire sikerült rászabadítani. mondanom se kell hogy tele van HD filmel mind az 1 terra na most azt nem kevés idő letölteni újra és főleg még az se biztos hogy fent van vagy esetleg van-e seeder rajta. na már most a problem az hogy a sajátgépbe látom hogy tele a lemez viszont mikor megnyitom akkor egy mappát se látok benne (mintha üres lenne) . total commander látja de rejtett ként és meg tudom őket nyitni le is lehet játszani a filmeket. feltettem több vírusírtót elvileg már nem kellene rajta lennie de valószínű hogy még mindig van rajta. a gépen nem szabad hogy legyen mert usbvaccine fent van tehát a gép nem fertőződhet meg. mivel gondolom ezt már sehogy se tudom eltüntetni csak egy alapos formázással így mégis az a hülye ötletem támadt hogy ha átmásolom egy másik külső vinyóra a filmeket és csak is a filmeket akkor azzal az autorun vírus is átmegy mert nem nagyon értek hozzá de szerintem az nem a filmeket támadja. szóval erre szeretnék választ kapni. de ha valaki tudja hogy szedjem le formázás mentesen a vinyóról úgy hogy még meg maradjanak a filmek is és a vírus is eltűnjön és netán még látható legyen akkor az a része is érdekelne. tudom hosszú lett de igyekeztem mindent leírni. köszönöm a segítséget.
    üdv
    ja és utóiratnak még annyit hogy talán nem lenne hülyeség egy vírusos topik ahol meg lehet beszélni ki hogy írtotta le,mivel és hogy hogy kapta be. ( csak ötlet ) :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák