Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Sziasztok, következő "elméleti" problémám lenne:

    adott a szobám, benne az íróasztal, ami mögött ott van egy radiátor (nem teljesen rátolva, hanem ablak, alatta egy mélyedés a radiátornak, ami ott van bent, előtte pedig az íróasztal, köztük van kb olyan 10-15cm).

    Itt van 4 kép (a képekért bocs, most nem vagyok otthon, és ezeket találtam itt ph-n meg fb-n :B )
    kép1
    kép2
    kép3
    kép4

    Az első képen a jobb oldali radiátorról van szó, ami beljebb van, mint a baloldali, kb mögötte van a falban, a többi három képen az íróasztalt és a radiátorhoz való közelsége látható.

    Most pedig a kérdés: ha én ide szeretnék rakni egy gépet (már kinéztem egy nagyon jól szellőző házat, lesz benne kb 4-5venti) és az az íróasztal alá rakom belülre a jobb oldalra (szemből) és kihúzom teljesen az elejére, hogy minél messzebb legyen a radiátortól, akkor mennyire fog bezavarni a hűtésbe a radiátor?

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák