Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w.miki

    veterán

    válasz Pyttawrx #132859 üzenetére

    1. Nem tudom, hogy nem tartom meg... bár elég valószínű
    2. Ez már nem lesz új... mivel én sem újonnan vettem...
    A helyzet a következő.
    Dell e6540-t használok Win7-el. De úgy érzem kezd haldokolni, egyre gyakoribb a kék képernyő, a Win7-en az appok egy része (Skype) már nem akar elindulni, gondolom lassan váltanom kell. Ezért nézegetek alternatívákat.
    De mivel pár éve nem vágtam bele a kripto valutába, és más mlm rendszerbe sem, ezért nincs rá sok pénzem, ujracsomagolt, win nélküli laptopokat dob fel elsőként a keresőm.
    Viszont ha belegondolok, az adatmentés, beállítások, minden egyéb átvitele a másik laptopra mennyi macerával jár, ezért hajlok az elállásra is, húzom az időt, ameddig megy a Dell, hiába tudom, hogy majd muszáj lesz másik noti.
    Akárhogyis nem életvezetési tanácsokat szeretnék megint itt olvasni, hanem hogyan teszteljem le a win nélküli gépet.
    Tovább nehezíti a helyzetet, hogy KingUnique segítőkész, jó szakember, de a szavak felét nem értem, amit ír, nehéz kibogoznom azt az információ halmot, amivel beborított. Doky-t régen értettem, de most elkezdett vicceskedni, azzal nem vagyok előbbre.
    Téged is nagyjából megértelek, bár a figyelj az uefi-re nem tudom mit jelenet.
    Ez az uefi, legacy stb szavak nekem kicsit kínaiak.

    Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Új hozzászólás Aktív témák