Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz HUN_Szuh #32001 üzenetére

    :R, nyilván. Amúgy MILC-hez is hozzá lehet jutni "kvázi ingyen", főleg a kolléga által is említett m4/3 rendszerben.
    Egyik nagy előnyük, amiről még nem esett szó, a vázstabi: ebből már egész olcsón kapható olympus és pana modellekben is kapni olyat, amivel 1/2sec akár 50mm-en is kitartható.

    #32006: sonyra minden van, meg ugye kvázi natívan meg van oldva a canon EF obik támogatása rajta :R. Samyangnál "lejjebb" amúgy nem adnám.

    #32008: igen, a fuji igencsak jó cucc, de a rendszer jó obikkal teljesen FF árban van. Amikor a z6-ot vettem, akkor az x-t3 és az x-h1 vázaik voltak és csomagárban, ekvivalens obikkal kicsit kevesebbet fizettem a nikonért(!). Igaz, kellettek hozzá az akkoriban dúló többszörös akcióhegy. Azóta egy Fringer EFZ adaptert is vettem hozzá, ami meglepően használható a bolhapiacról levadászott 2.8/200-as canon obimmal.

    A fuji egyébként videó-sztár lett. Az elmúlt 2évben nem követtem a piacot, de 2019ben aki milccel akart videózni, annak szinte kizárólag a sony a7iii-at vagy a fujit ajánlották és nem véletlenül.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák