Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz t72killer #32009 üzenetére

    Én ezeket a záridős kitartósdikat sosem értettem, Oly csoportban már lassan másodpercekkel licitálnak egymásra, aztán sokkal rövidebb is látszik a képen, hogy nem olyan igazi az élesség. Videónál a többiben egész jól teljesít a stabi, nekem a G9nél meg sokszor inkább zavaró, hogy fotónál belerángat a képbe, vagy sokszor fotózok/videózom mozgót és akkor kapcsolgathatom az obin/vázon/gyorsgombon, hogy melyik irány legyen ki-be, utána persze elfelejtem és úgy marad, ááááááá. Nem is tudom, hogy jó-e vagy sokszor inkább csak átok a stabi.

    Sonyn az EF azért nem egészen ilyen egzakt, van ami jobban megy, mint saját vázán, aztán akad ami lassú, téved, vagy csak simán nem megy. Régebben A7re gyúrtam ilyesmik miatt, de szerencsre, hogy nem ruháztam be. Pár év alatt a vázat is kinőttem volna, Canonos obikkal annyira nem vált be a nagyobb testvére sem és eddig jó ötletnek tűnt, hogy olcsó vázakkal kihúztam még jópár évig. Most viszont vakarhatom a fejem, hogy pénz nélkül merre lehetne felfelé lépni, de nyilván semerre :(

    2019ben videózni már bőven ott volt a Pana, de már 2015-6ban és előtte is. GH2-vel kezdve már lassan 10 éve kb. kilóra megvette a világot, utána jött a Sony, vagy ki mit szeretne, 2019ben már volt G9 hibrid, a nagyobb GH és már meg is vannak az FF verziói. Kíváncsi vagyok meddig viszi a GH sorozatot.

Új hozzászólás Aktív témák