Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kirir

    tag

    válasz nubreed #69882 üzenetére

    Szia. Az egész történet egyben: 2018 végén összeraktam egy új gépet (MSI alaplapos), ami nagyon jól működött, kb. októberben csináltam rajta egy bios frissítést, utána is jól működött. Decemberben vettem egy teljesen új processzort. Néhány hétre rá az egyik indításkor pörögtek a ventilátorok, de a gép nem indult, nem töltődött be a bios. Ez egyre gyakrabban előfordult. Ha már elindult, akkor többszöri újraindítási probálkozáskor is mindig elindult. Tudtam cserélgetni tápegységet, videókártyát, memóriát, de mindig fellépett ez a probléma. Arra gondoltam, hogy veszek egy új, nagyon jó alaplapot, emiatt vettem meg az Asus ROG Strix X570-F alaplapot. Amt beszereltem, világított az alaplap lede, a vga ventilátorok meximális kapacitáson pörögtek, a cpu és aház ventilátorok pedig csak az indításkor kezdtek egy kicsit pörögni, majd leálltak. elvitem egy szervizbe a gépet, ők azt mondták, hogy rossz az alaplap. Visszavittem az alaplapot a Compkerbe, az ő szervizük szerint teljesen jól működik az alaplap. Az egész gépet vittem volna be hozzájuk, de csak azt a terméket lehet, amit tőlük vettél.

Új hozzászólás Aktív témák