Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gépötty

    senior tag

    válasz cigam #3145 üzenetére

    Tessék, itt egy elég reklámszagú cikk, valami hasonlóról. A "mérésről" ugyan csak egyetlen fotót látunk, azon sem látszik, van-e egyáltalán a madzagok végén valami, de simán elhihetjük, hogy tényleg lemérték, és abszolút hitelesnek tekinthetjük: "We confirmed Aukey's full-speed charging claims in our lab and on the road." :DDD
    Persze nem csak én vagyok hitetlen, más is megemlíti a hozzászólásokban:
    "Would love an accurate description of the testing methodology. Did you apply a 2.4A load on all 4 ports simultaneously? For how long? Did you disconnect/reconnect any of the loads to see how it handles that? etc. Just plugging in a bunch of random devices does not make a real test."
    Fotóztam egyet az ötamperes tápomról, mellette egy akármilyen táp van. A lényeg: a hengeres részébe kellene beleférni ennek a panelnak, mindezt úgy, hogy maradjon szabad hely és szellőzés a békés disszipálgatásra. És ne felejtsük el, hogy ez még csak 5A, biztos vannak olyan stab IC-k, amik többet is tudnak, de azokhoz arányosan nagyobb hűtés is kell!
    És ezzel a képpel én azt hiszem, le is zárom az ehhez kapcsolódó okoskodást. Akit ez sem hat meg, annak tudok jó áron eladó, mindent gyúgyító nonidzsúszt! :D

    Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

Új hozzászólás Aktív témák