Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blaci9204

    csendes tag

    Sziasztok,
    Anno sokat segítettek ezen a forumon a házimozis részen remélem az autó hifis kollégák is segítőkészek lesznek.
    Itthon egy Onkyo 875 nagyvassal hajtok egy JBL ES rangrendszert okosan válogattam össze ezt a szettet, az autóhifit is hasonló képp szeretném a segítségetekkel.
    Adott egy 3 ajtós Grande punto gyári nagy "hifivel" gyári beépített mélyládával. Mivel 10 éves lesz az autó így elfáradtak a papír hangszórók benne.
    A fejegységet most nem szeretném kicserélni mivel elég jól szól így is elv. 4x30W-ot tud papíron... Majd csak a második körben.

    Elől 16.5 cm hangszórók vannak gyári magas "csipogóval".
    Hátul 13 cm hangszórók vannak.

    Eddig a JBL szett néztem ki:
    Előlre JBL Club 6500 C
    Hátulra JBL Club 5020

    Vélemény? Vagy még az Alpine SPG-17 + hozzá tartozó 13 cm hangszórókkal szemezek. Kettő küzöl melyik lehet jobb ?

    Az első ajtókat , a hátsó hangszóróknál a kárpit alatt,csomagtér alját zajszigetelővel szeretném burkolni.
    A menetkomforton is szeretnék javítani.
    Alu bevonatossal szeretném burkolni, márka ,vastagság 2-4 mm?
    Zajszigetelés téren nem vagyok nagyon otthon így tanácsokat szeretnék kérni.Hogyan merre...

    A hátsó kerékjárati ívet kívülről a dob betét műanyag alatt is szeretném burkolni vagy elég csak belűlről?

    Első sorban ennyi és várom az építő kritikát is.
    A lehetőségekhez képest a legjobb rendszert szeretném összehozni megfelelő zajszigeteléssel.

Új hozzászólás Aktív témák