Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rem-X

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy autóvillamosságban jártas embert keresek, itt szerintem találok :) Én teljesen laikus vagyok így reménykedem tudtok nekem segíteni. Ami adott:

    - Ford Fiesta 2007-es
    - Gyári cd-s fejegység AUX bemenettel (utólagosan kértem bele)
    - Kínából rendelt BT vevőegység ami fixen rajta lévő jackkel kapcsolódik a gyári fejegység AUX bemenetére.

    Mikor megjött a cucc elkezdtem használni, tök jól szól minden, de kb fél óra után elkezdett szaggatni a hang... néztem mindent, hogy mi lehet a telefon BT kapcsolata, vagy más, mígnem egyszercsak teljesen feladta a működést.
    Miután havernál működött adta magát a dolog, hogy a szivargyújtóval lesz a gond... Vettem bele egy új 15 amperes biztosítékot és kicseréltem.
    Működött is a dolog megint jó 2-3 órát folyamatosan hallgatva, mígnem megint elkezdett szakadozni. Először csak 5-6 mpenként aztán már minden fél másodpercben.... Érdekes módon ha kicsit kihúzom, majd vissza akkor megint ha úgy tartja kedve akadás nélkül megy...

    A kérdésem az lenne, hogy mit lehet ez ellen tenni? Ha mondjuk nem egy tescos noname biztosítékot teszek be, akkor az megoldhatja a problémát?

    Köszönöm előre is a hozzáértő segítséget! :R

    Try again, fail again, fail better!

Új hozzászólás Aktív témák