Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz footy #38679 üzenetére

    beszéltem autóvillamossági emberkével, és tapasztalatra, mérésre megállapította szóval nyugi, nem hasra ütés szerű a kijelentés

    most első körben veszek egy kondit beszerelem, kövi körben lehet, hogy beleficcen az új akku.... azért nem fordítva, mivel akkor kigatyáznám az akkut, ha nem lenne kondi előbb :)

    érzem én is és hallom a mélyeken is, hogy ugyan olyan hangerőnél sokkal tompább, mint amilyen volt

    a beépítésem összeállításom eddig frankó volt :) szóval csak az lehet a ludas

    onnan indult az egész, hogy az ablakemelőm minden indítózásnál "elfelejti" a végállásokat, és ennek elég sok köze van ahhoz, hogy az akkufeszem leesik, mivel lehúzta a zene -igaz nem sitty-sutty de le és előbb ezért beficcen a kondi, aztán ha szükséges és nem tudom eléggé újratölteni, akkor az új akku

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák