Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neonsz

    csendes tag

    Üdv!

    Fejegység: JVC KD X-30
    Kalaptartón ilyenek: Sony XS-F6920
    Műszerfalban: gyári hangszórók ilyenek: http://bakelit.hu/portal/static/upload_apro/2011-10-07/722309_orig1.jpg
    A 4 ajtóba ilyenek: Renegade RX62 coaxialis 2 utas hangszórók

    Vágtatok a fejemhez ezt azt, hogy szerintem így meg szerintem úgy. Ennyi hangszóró áll rendelkezésre és ezeket szeretném a kocsiba beszerelni, függetlenül attól, hogy hogy lenne jó, meg mi a hülyeség ezek közül.
    Eddig is 8 hangszóró volt a kocsiban és szólt "normálisan", az első ajtókba volt a 16,5-es helyre 10cm SAL bekókányolva, hátsó ajtókba be volt téve a 2 hulladék gyári hangszóró. Ezeket a sz_rokat cseréltem a fent említettekre.
    Eddig úgy szólt, hogy az oválok csak a hátsó csatornán voltak. A 6 db az első csatornán. műszerfal+első ajtó soroasan, erre párhuzamosan a hátsó ajtó hangszórói.
    A fejegység bírta, hajtotta rendesen a régieket. Csak nagyon rossz minőségűek voltak a hangszórók.

    Nem hangosabb zenére vágyok, hanem egy kicsit tisztább hangzásra, ezért lettek cserélve az ajtóban lévők.

    Tehát ezek után, azt szeretném megkérdezni, hogy a régi bekötés maradhat e az új hangszórókkal vagy módosítsak valalmit?
    THX! :)

Új hozzászólás Aktív témák