Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirgiz

    csendes tag

    Sziasztok!

    Bocs ha olyanokat kérdezek ami nektek egyértelmű de nem vagyok járatos autóhifi terén.
    A családi autónk 1 Citroen Berlingo, amiben 1 Philips:( kazettás rádió és elől a műszerfalban 1 pár 8 cm-es SAL Boxxer hangfal van:( . Ipod-ról átjátszókazettával hallgatok mp3-at a kocsiban, de a minősége szörnyű, ráadásul 120 nál már alig hallani vmit. Túl sok pénzem nincs egyenlőre, de majd szépen fokozatosan mindent megveszek.
    Szal, sztem itt az ideje pénzt fordítani a hangcuccra(a mostani ''csodát'' a kocsival kaptuk)

    Kérlek véleményezzétek amit kigondoltam:

    Elképzeléseim:
    Fejegység:
    Sony CDX-GT410U v. CDX-GT414U
    Mi a különbség a kettő között? -mert én a leírásukban nem találtam semmilyen különbséget. Hány pár rca kimenet van rajtuk? Nekem nagyon teccenek mert van rajtuk aux bemenet az ipodnak, az USB-ről meg tölthetem is.

    Az első ajtókba gondoltam egy 16 cm-es szettet, amit addig amíg nem lesz pénzem erősítőre a fejről hajtanék:
    JBL GTO 506Ce [link] v. FLI Audio Integrator 6 Comp [link] v. JBL CS2165c [link]
    kérdés: a szettnek a magassugárzóját tehetném a műszerfalban lévő gyári helyre? (10 cm-es hanszórónak van ott hely) mert így nem kellene még többet vágni.

    Hátulra a gyári helyre (10 cm-es) szeretnék még 1 pár koaxot:
    FLI Audio Integrator 4 [link] v. GTO 427 [link] (na ez tárgytalan mert irreális az ára)

    Az erősítőkhöz mégjobban láma vagyok:
    4 csatornás erősítőhöz 2 pár rca kell v. csak 1? :) Lécci ajánljatok vmit ezekhez a hangszórókhoz, vmi olcsót.

    Ennél összetetteb, komolyabb nem kell, a családnak ez is bőven elég lesz.

    Üdv: krigiz

Új hozzászólás Aktív témák