Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Dißnäëß #9883 üzenetére

    Kieg.: a streaming-ben bérled a zenét. Sosem lesz a Tied. Jogilag úgy tudom offline-ban sem, csak a lejátszás lifetime jogát kapod meg egyszeri alkalommal, akár letöltött flac, akár CD. Streaming annak éri meg, aki rengeteg félét hallgat, gyakran. Mivel minden hónappal fizetsz egy adagot bele, ha csak pár kedvenc albumod van és mást nem nagyon veszel-vennél meg, mert nem tetszik annyira, a végén oda lyukadsz ki, hogy ahogy telnek a hónapok, egyre drágább az, amit már megvettél.

    Mondjuk legyen 20 album, amit az ember hallgat, "tart". Első hónapban ezek csak 1 havi díjba kerülnek. 10 hónap után már 10x ennyi havidíjba, ugyanez a 20 album, hiszen kifizettél rá 10 havi streaming díjat. Ergo, streaming mellett, hogy gazdaságos maradj, nonstop kell, hogy érdeklődj egy egészségesen erős tempóban új zenék iránt annak érdekében, hogy a fajlagosan 1 albumra elköltött pénzed ne nőjön. :U

    Hülye modell, pénzügyileg is, meg a korábban tárgyaltak (a függés, kitettség) miatt is. Mármint Neked. A túloldalnak mocskosul megéri. A felhővel, a streaming-el az online tér nagyonkomoly béklyóit vetik ki cégek a velük kapcsolatba kerülő cégekre, felhasználókra, kialakul egy olyan függés, ami az én független lelkemmel és természetemmel, elveimmel totál inkompatibilis.

    Az ajánlás része sem érdekel, meghallgatok valamit youtube-on és dob fel ő alternatívát eleget. Vagy haver ajánl, stb. Sosem voltam úgy, hogy "kevés a zeném, mert unom a meglévőket, ajánljon már valamit a streaming" és meghallgatok 10 számomra új ajánlást, amiből gyakran 9 kuka.

    [ Szerkesztve ]

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

  • #03969024

    törölt tag

    válasz Dißnäëß #9883 üzenetére

    Ha én eljutnék Kubába, nem hiszem, hogy az itthoni zenéimmel lennék elfoglalva. Először is nagyom komolyan ellenőrizném azt az infót, hogy a kubai nők gyönyörűek...

Új hozzászólás Aktív témák