Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    Hát igazad van a Sony is ilyen 2x annyit kérnek érte mint egy másik tv-ért ami semmivel sem rosszabb, és mégis megveszik a nevet úgy bereklámozzák.Én is nézegettem a festolokat hogy dupla az ára a többihez képest ezért úgy döntöttem megcsodálom, de más profi cégtől veszek.(egyszerű racionalitás ) többet hoz nekem egy makita maró + egy makita behajtó mint 1db festool masina.(vagy egy maréknyi CMT felsőmaró és akkor van mindenhez profilom, nem tudnak megszorítani jöhetnek bármi igénnyel)Aztán meglepetésemre kisszorítót fele annyiért gyárt a festool mint a metabo, úgyhogy azokat megvettem (itt nem a festool volt olcsó hanem a metabó 5x-ösére emelte az árat az 5 év előttihez...vagyis 1pár 120mm hosszú kisszorító15000Ft köhögtem tőle :D )Az igazság az hogy megéri ,mert hiánypótló, nincs hasonló minőségű, (pontos , párhuzamosan szorít extrametál,stb) a láthatáron,de akkor is rablás :)
    Az igazság az hogy asztalos gépre és gépi szerszámra korlátlan mennyiségű pénzt el lehet költeni, de nincs korlátlan mennyiségem, de van egy kívánalom aminek meg kell lenni,úghogy racionalizálni kell anélkül hogy piaci szeszámot, meg gépet vennék , mert azt nem akarok az nekem drága.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák