Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crazyman33

    senior tag

    válasz luciferc #5216 üzenetére

    A fiókos dolog megoldható. Egyszer csináltam egy olyat. Ha magad elé képzeled akkor azt mondod hogy hoppá így sokkal egyszerűbb és olcsóbban kijövök.
    Amúgy egy nagy baromság, nem tudtam lebeszélni az embert, és megcsináltam neki mert ismerős volt.
    Ő úgy gondolta hogy sima olasz görgős teleszkóppal rakjuk tele bútorlap fiókkal 2200 mm magasságig.
    Akkora szopás volt facván beállítani, hogy egy fiók se csavarja el, a homlok végig zárjon. Azt hiszem 6 fiókos volt. Az előlap felszerelése után, nagy élmény volt billenteni a fiókon. Ugye egyszerre mozdult az összes fiók, emiatt 3-an tudtuk kiemelni a fiókokat, visszarakni szintén. Ezt párszor megcsináltuk, amíg egyikünk se mondta - Bazzeg valahol sikálja a teleszkópot, hallod. ÁÁÁÁÁ
    Ja, és gondolhatod mennyire látta mi van a felső bútorlap fiókokban. Azért egy rácsos cuccból könnyebben előveszed ami kell még fentről is.

    Amúgy én nem mondtam hogy Blum a kamra polc amit néha szereltem.
    "Márkát már nem tudnék mondani de nem az olcsóbb fajta volt."
    Amúgy a képeken láthattad, egy erezett fehér zsugorfóliás mart frontú konyhában van. Lehet hogy máshol is de erre konkrétan emlékszem.

    Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

Új hozzászólás Aktív témák