Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NoOne92

    kezdő

    Hellotok,
    Az alany egy Asus TUF A17 FA706IU ( a laptop 2020. júniusában lett vásárolva ,nem tudom ez a kódból kiderül e de leírom ). Vásárlástól számítva kb 1 év után a ventilátora zörögni kezdet. Csapágyas lett amit cseréltek is garanciába.
    Azóta sajnos lejárt a gari.
    Ám mostanában ha játszani kezdek főleg olyan játékkal ami pörgeti a gépet s dolgoztatja a ventilátorokat is zúgást hallok. Olyan hanghoz tudom hasonlítani mintha méhek, darazsak zümmögnének. De nem állandóan hanem hol jobban hol halkabban.
    Pl. mikor elindítom a Hogwarts Legacyt a Shaderes betöltéses képernyőnél hangosan zümmögnek a "méhek" majd alább hagy.
    De ha közelebb hajolok a laptophoz hallom a hangot.
    Tudom nem nagy információ. S ebből nehéz bármire is következtetni. Ám én attól félek megint a ventik adják meg majd magukat vagy éppen kezdődik egy csapágyazódás.
    Ti mit mondtok így ennyi információ tudatában?

    A ventik jól hűtenek a gép nem melegszik a megszokott hőfok fölé ami általában szokott lenni. Így csak hang van eddig még.

    ui.: Néztem ventit a neten ilyen 18k körül mozog. Jól láttam vagy csak pont sikerült egy méregdrága boltot elkapnom?
    Esetleg ehhez a laphoz van valami másabb venti ami több lapátos jobb hűtéssel vagy csak 1 fajta van?

    Válaszaitokat előre is köszönöm.

    Asus TUF A17 FA706IU, Galaxy S20 Ultra,

Új hozzászólás Aktív témák