Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bodorjanos

    aktív tag

    Sziasztok!

    Adott egy ASUS VivoBook K3402ZA i5-12500h-s procival és egy légkondi nélküli tetőtér 28-29 fokos levegővel.

    Tegnap csendes módban (vagy mi is a neve a myassban) volt a notebook és olyan szépen átmelegedett a ház, hogy csak na. Sima asztalon volt, nem emeltem meg egyáltalán a fenekét, de azért így is jobban kéne hülnie szerintem. 1 éves a gép, alul nagy hűtőnyílással végig az alján.

    Ti szoktatok hűtőpadot használni a notesz alá? Vagy azzal is segítenék, hogy a súgó/csendes módot elfelejtem és nagyobb venti fordulat mellett talán jobban hűl a gép? Bár az egész ház melegedett, így lehet kéne hűteni a kicsikét egy paddal?

    Egy ilyesmit lehetne venni itt a közelben, de nem derül ki számomra, hogy ez szív, vagy fúly:

    https://euronics.hu/notebook-huto/dyras-gs-lc2083b-gaming-laptophuto-p274712

    Ha szív, akkor a venti ellen dolgozna, ha fúj talán rásegítene, hogy a házon keresztül is kicsit hűtse a gépet.

    Érdemes lehet benevezni egy ilyenre vagy felesleges? Kéne azért nyáron is használni a gépet, de így azért féltem kissé extra hűtés nélkül.

    Konkrét hőmérsékletet nem néztem, csak most eszembe jutott, hogy léteznek hűtőpadok is a világban :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák