Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fojtviki

    senior tag

    válasz BÁ Nutrition #27400 üzenetére

    En ugy latom, hogy a korhazi ellatas az nagyon jo. Viszont remalom, amig eljutsz oda:( Volt egy nagyon eros fertozesem, arra keltem, hogy fajdalmam van. Akkor meg nem volt tul eros, de kertem idopontot a GP-nel. Paracetamolt kaptam termeszetesen:( Masnap visszamentem, mert rosszabb lett, de azt mondtak, hogy szedjem tovabb a gyogyszert es kicsit megnyomkodta a hasam aljat, ami akkor mar eleg erzekeny volt, de ennyi! 3. napra mar nagyon szenvedtem mert elegge elviselhetetlen volt. Ekkor parom felhivta sogornomet, hogy jojjon mar el velunk a korhazba, segitsen kicsit. Leultunk a surgossegin, kb 2 perc mulva jott egy nover, hogy miben segithet. Sogornom elmondta, hogy eros fajdalmaim vannak, de hozzatette, hogy reggel vereztem. Na onnan kb 5 perc sem volt, es jott a beteghordo tolokocsival es vitt vervetelre stb. Korulbelul 20 perc volt, amikor jott a doktor, hogy nagyon eros fertozes van, szoval bent kell maradnom a korhazban. Kerdezte, hogy miert vartam eddig? :O :W :DDD Onnantol 5 napig voltam bent, de minimum 2 orankent jott valaki megnezni. Allitolag sogornomnek azt mondta az orvos, hogy ha varok meg 1-2 napot, nem biztos, hogy tudtak volna segiteni. Szoval a GP az tenyleg nem jo, de a korhazzal nekem jo tapasztalataim vannak.

Új hozzászólás Aktív témák