Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli_2010

    tag

    válasz Zoli_2010 #29057 üzenetére

    Helló mindenki!

    Végül mégis factory reset lett, mivel a ROM újrahúzása sem segített. :O (A telót meg használnám)
    Ugyanazt a gyári T-s ROM-ot tettem fel, 4.4.2 (+root), az appokat a Playről lehúzta, stb. A Titanium Backup-ból pár dolgot vissza tudtam állítani (pl. a névjegyzéket, néhány app adatait).
    A kérdésem: a "kezdőképernyőre", ami Note2-nél 7 db, a widgeteket, ikonokat mivel tudom visszarakni? Ezt nem tárolta le a Titanium Backup? De ha mégis, hol van? Még az is jó lenne, ha a mögötte lévő app nem is működne, mert akkor legalább tudnám, mit kell még helyrehozni, adatait visszatölteni, beállítani...

    Vagy másik: a Titanium Backupról a teljes visszaállítást indítsam el? Az mindent visszahozna jól??
    A rendszer appokat nem biztos, hogy jó volna visszatenni, mivel azzal a hiba is visszatérhet...
    Nem akarom még jobban összekeverni az éppen működő rendszert, de most kb. a fele van készen -- telefonálás, SMS, böngésző, Gmail, térkép, vonalkódolvasó, fényképezés (+feltöltés) megy, de a céges levelezés (4 fiókkal), a naptár, VPN, tel.hívásnapló, értesítő hangok, A8 ;] ... nem működik.
    Kézzel kell mindent ismét beállítgatnom? (még 1-2 nap)? akkor minek a mentés?

Új hozzászólás Aktív témák