Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz rjg #24885 üzenetére

    Akkor újat nem tudok mutatni. Hatásait meg nem ismerem. Jelenlegi mobilomra nem lehet vagy nem érdemes őket telepíteni. Tákolnom kéne valami jobb droidot rá, hátha sikerül. Van rá 2,5 hónapom :DDD
    Most 236 MB RAM marad a 256-ból, ami nem rossz, ha az xperia x8 175 megájával vetjük össze. De sajna annyi app indul automatán, hogy állandóan kényszerített leállásokat kell folytatni ha minecraftozni akarok(csak ezért van fen a droid). Ez a nagy bajom a rendszerrel(volt valódi droidos 256 RAMos telóval is dolgom, meg 384 RAMos tablettel 1 hétig) hogy ugyanannyi RAMon amin a linux rekorder, csak döglődik. Meg hogy minden hülyeséget betölt fölöslegesen, ami meg nekem kéne arra meg nem jut erőforrás. Be sincs állítva a gmail, minek a galéria meg a powerAMP a stock lejátszóval együtt a minecrafthoz azt nem értem. Plusz a play net nélkül, meg a hangfelismerő. Mert így csak laggol minden és nem bír elindulni szerencsétlen minecraft. De ha sorba kényszerített leállítom mindet akkor meg egy szemernyi lag sincs utána, érdekes...
    de hagyom és zárom ezt a részét a témának, mert nem ide tartozik, meg van egy két vallási fanatikus aki szeretne már feljelenteni
    További flame-re nem válaszolok, csak topicbeli kérdésre ha tudok.

    (#24886) davidsone: nem értem a cifra dolgokat, benéz a build.propba és lekérdezi az eszközinfót. kb ennyit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák