Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz AtHoS #12157 üzenetére

    netrádió problem solved :) URL-t playlist fájlban a music mappába és azt simán lehet nyitni a KODI felületéről

    Bátor voltam és Backup után felraktam alf1 féle LE buildet [link]

    Backup visszatöltésekor a tvheadend HTS-t inkompatibilitás miatt lekapcsolta, amit le is szedtem és felraktam a build mellett kirakott pvr csomagból

    Gondoltam, ha már újítás van, akkor lecserélem a tvheadend-et is a 4.2-es verzióra. Kicsit meglepődtem, mikor nem találtam a CA részt, de kiderült, hogy csak el van rejtve és Expert módra kell állítani a General fülön a megjelenített beállításokat :B

    Rádiók megjavultak, nincs már a 2 másodpercenkénti szakadozás.
    Sajnos a kódolt TV csatornák kezelése még mindig problémás

    tvheadend logban pl. ilyen sor olvasható a hiba esetén

    2016-12-27 10:40:02.459 subscription: 0012: No input source available for subscription "192.168.1.33 [ | Kodi Media Center ]" to channel "AXN"

    Míg ha rendben bejön, akkor ez

    2016-12-27 12:17:44.576 subscription: 0072: "192.168.1.33 [ | Kodi Media Center ]" subscribing on channel "AXN", weight: 100, adapter: "Availink AVL6862 : DVB-T #0", network: "K1T", mux: "554MHz", provider: "Antenna HungÆria", service: "AXN", profile="htsp", hostname="192.168.1.33", username="192.168.1.33", client="Kodi Media Center"

    Viszont ahogy észrevettem a hiba akkor jön elő, ha léptetgetek egymás után a csatornákon, bár ez csak egyelőre megérzés. Pár nap múlva több tapasztalatom lesz majd

    A váltáskori hangreccsenés megszűnt és a bufferelgetés is minimális lett

    A TVheadend lecserélésekor elővettem Piedon által linkelt beüzemelési leírást és a 7. oldalon lévő Kódolt csatornák beállítása részhez annyi megjegyzésem lenne, hogy nem „CAPMT”-ot kell választani, mivel itt nem lehet beállítani szerver címet (127.0.0.1) és nem lehet megadni az oscam-ben beállított user/password párost és DES kulcsot sem.
    Code Word Client (newcamd) volt a megfelelő választás esetemben

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák