Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz ricshard444 #7438 üzenetére

    Nekem az Auzen X-fi Prelude egy "kicsit" jó mindenhez is, és jóáron vettem. :) Amíg találok hozzá lapot és drivert, marad. :DD Olyan tiszta, szép, élettel teli, részletes, pontos hangzása van, hogy hajmeresztő.

    Azon röhögök tíz perce, hogy hogy kötik az ebet a karóhoz, hogy hogy offload-olja a CPU-t... :C Érdekes, mikor az EAX kihalás szélén volt, mindenki azzal jött, már nincs rá szükség, hogy offloadoljuk a CPU-t. MegaLOL. :DDD

    (#7443) Malibutomi: A demóhoz minek kellett volna telepítsem? Abban elvileg megmutatták, mit tud. :DD Hát engem nem nyűgöztek le. :)) Az X-fim meg az Audigy-mnek még addon se kellett, még a mikrofonra is tudott effektelni realtime lejátszásba.... :DD

    (#7444) TESCO-Zsömle: Rosszul láttad. A 270-en meg a 290-eken lesz, volt valamelyik "dián".

    (#7450) aAron_: Tényleg hihetelen uncsi, csak a TrueAudio agyonhype-olásán röhögök, miközben a háttérben megy a videó és értelmesebb dolgokat csinálok. Olyan sebességgel beszél, hogy 3 mondatot írok le, amíg ő elmond egyet. XD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák