Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Omli85

    őstag

    válasz Habugi #38420 üzenetére

    Nem panaszkodom én sem, mondjuk azt már régebben észrevettem, hogy az újabb motorok különösen a Frostbite (SWBF) sokkal érzékenyebb a tuning stabilitásra mint pl egy 3Dmark. Ezért is vagyok úgy vele szerintem ezek a benchek sajna így a DX12 felé haladva már nem mutatják a teljesen valós képet.
    Mondjuk ha menne se használnám 1200/1600-on mert olyankor már elég szép étvágya van a vga-nak :DDD .
    Amúgy vrm-et lehet kicsit kímélni ha a vram órajele vissza van véve kicsit, különösebb teljesítmény csökkenést nem láttam 1200/1400 és 1200/1600 között. Persze volt valamennyi különbség a pontokban de az akár a tesztek közötti szórásból is adódhat.
    Mindenesetre én nagyon úgy érzem, hogy driver téren is volt itt elég komoly változás legalábbis mi más indokolná azt, hogy ugyanazon benchek alatt melegebb környezeti hőmérsékletben nem melegszik annyira a cucc :).
    Az eredményed valami brutális amúgy de én igazából a vram órajelén buktam ki :D igaz én most nem néztem 1600 felett lehet meg kéne nézni :DDD . Mondjuk össz pontszámban akkor sincs esélyem mert hát nem egy FX barát bench ez a 3DMark ^^.

    (#38421) Hunork : Korrektnek tűnik ez a profil az a 71 fok elég korrekt. BF alatt mit mutatott ?

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák