Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    addikt

    válasz MaddeNNNN #39198 üzenetére

    Igazság szerint nem játszottam túl sokat mióta megvan ez a kártya, tegnap is a gyerek játszott vele 3 órát. Más játéknál nem tapasztaltam, igaz olyan túl sokkal nem játszottam és azokkal sem órákat. A Far Cry 4-et próbálom már befejezni vagy 5 éve :), azzal csinált ilyet egyszer de azt betudtam az undervoltnak mert Superposition-al 1411/1090-t teszteltem ki de miután az is csinált egy hasonlót emeltem1095mv-ra, azt követően nem tapasztaltam. Nem akarom újrakezdeni vagy folytatni a nVidia témát, de korábban a GTX960-asommal soha nem volt ilyen pedig megvolt több mint 4 évig. Lehet érdemes lenne ennél a játéknál a teljesítményhangolásnál a teljesen automatikust választani szemben a kézi beállítással még akkor is ha a kézi gyári értékeken marad? Nem tudom, hogy kézinél ez a gyári 1150mV mennyire fix, gondolom annak kellene lennie mint ahogy az általunk belőtt értéknek is fixnek kellene maradnia ha változtatunk rajta, de mi van ha ez esetben ez valamiért mégsem elég, automatikusan pedig még tudna neki plusz feszkót adni amivel elkerülhető lenne a fagyás. A power Limitem +25%-on van egyébként. Nem tudom mennyire volt érthető.

Új hozzászólás Aktív témák