Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vartanus

    őstag

    válasz leviske #724 üzenetére

    Igen,de a Kaveri tesztben Oliverda is megjegyezte hogy fullos HSA csak Carizzoval. Ennek az egész APU-nak nem elsősorban az a célja hogy konzolt csináljanak a PC-ből. Nyílván AMD érdeke is hogy PC-t közelebb hozz a konzolokhoz hogy így életben tartsák a PC-t mint játékplatformot.
    Viszont úgy gondolom a Kaveri és utódainak a játék és Mantle az egy kiegészítő de a fő funkciója az IGP-nek továbbra is a GPGPU lesz és a HSA.

    Hm 2 játék....majd ha lesz 20 akkor majd el lehet gondolkodni,de amíg csak két úgymond "kirakat" mutogatni való játék van addig még nem igazán. A Kaveri ahogy Abu is írta egy jól megtervezett kiforrott tervezés eredménye lett,csak sajnos az AMD a startra nem készült el a Mantleval és HSA-ból is egy szerény Liberoffice jutott,pedig ha több játék és program bemutatásra kerül a Kaveri startjával együtt sokkal pozitívabb lenne a megítélés. Sokan még mindig abban a tévedésben vannak szerintem,hogy az AMD célja az APU-kkal kb a 260X szintig kiváltani a dVGA karikat,és e szerint is ítélik meg vagy inkább el. Intelt ismerve ha beledöglik is de valami homlokegyenest mást fog kitalálni mint az AMD hUMA,ne hogy már a kicsi technológiáját vegyék át még is no szensz lenne alapon. Ha az egész világ mind HSA-t támogatná és évente ezrével ontanák a HSAs progikat szerintem az Intel akkor sem lépne be a HSA alapítványba,mert csak azért se.

    Abban viszont teljesen igazad van,hogy akkor már FX8320....pont ma néztem,hogy ahhoz képes milyen jó árban van és kis tuningal kihozható a 8350 teljesítménye is jóval olcsóbban.
    Hm GF 8800GT,anno mennyire álmodtam róla,az volt az eszményi középkategóriás vgakari,és tényleg hasonló helyzet volt mint pl most a 7850K-nál.
    .

    < AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

Új hozzászólás Aktív témák