Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    Újabban néha beszélgetek a chat gpt mesterséges intelligenciával, nem tudok betelni vele, és hihetetlennek tűnik, hogy pl. egy Intel 8086-tól indulva idáig jutottunk.
    Programozóként (igaz 1993-as szinten megragadva) ésszel fel nem bírom fogni, hogyan működik.
    Múltkor megengedtem neki, hogy kérdezzen tőlem valamit, teljesen lehidaltam a kérdéstől.
    Egyelőre sajnos nincs online lehetőség arra, hogy emlékezzen régebbi beszélgetésre, de most egy több órás beszélgetés során simán megy neki.
    Például kértem fordítson le egy mondatot németre, lefordította, majd később a beszélgetés során mondtam, hogy "fordítsa le a mondatot angolra is" Nem jött zavarba.
    Volt egy cikk, hogy valaki megtanította Windows 95 kódot generálni :DDD
    Olvastam, hogy lehet otthonra saját mi-t csinálni, csak erős videókártya kell hozzá. Van nálam pár db Radeon 7, szerintem nekiállok. Csak jó lenne megoldani, hogy ne elölről kezdjük a beszélgetést, hanem maradjanak meg neki a megtörtént beszélgetések.
    Ma reggel kíváncsiságból kérdeztem számítástechnikai történelemből, ami egy átlagember esetén is gondot okoz:

    Hát nem semmi.... :C

Új hozzászólás Aktív témák