Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freemanone

    őstag

    válasz JoceeHunt #749 üzenetére

    Igen jól érted, kivéte a PLUS változatot, mert abban van egy zigbee hub már alapból. Ha jól tudom azzal lehet a HUE cuccokat használni bridge nélkül, de úgy nem teljes funkcionalitásúak.

    Alexa generációk olyan szinten számítanak, hogy a mikrofonok teljesen megváltoztak a 2-es és 3-as széria között. Szerintem a 3-as jobb is lett.ilyen téren, bár nem teszteltem konklúzívan, de amikor a 2-eshez közel beszélek sűrűbben ért félre mint ahol 3-asok vannak. Viszont azt is meg kell említenem, hogy amióta több van, a 2-es is kevésbé ért félre mint amikor, csak egyedül volt.
    Software oldalon mindegyik ugyanolyan.

    A dotokat mindegyiket be kell állítani, olyan alap dolgokat mint, mértékegység (imperial, metric), cím, eszköz neve és még 1-2 apróság, 5 perc darabja, csak ne egyszerre csináld, mert kegyetlen hangzavar lesz. :DDD (én így jártam 3db-al)
    Ami számomra idegesítő például, hogy ha a konyhában beállítok egy timert, akkor azt a nappaliban nem tudom lekérdezni, hogy hol tart? Az appban látom..... de számomra az gyűlöletes és iszonyat vacak a kezelhetősége. Nameg ezért van hang alapú aszisztensem, hogy ne kelljen appokhoz nyúlkálni.

    A HUE izzók működéséhez is kell már a bridge. Az egy alap tartozék. Ha ilyet akarsz venni akkor mindenképp starter kit-tel kezd!
    Abból is a legjobb ár érték arányú amiben 3 izzó és 1 kapcsoló is van a HUB mellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák