- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- FOTÓS beárazás
- (kiemelt téma)
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:49 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
TayRol
nagyúr
Hello!
Én is kérek segítséget.
Canon 350D (használati kopásokkal, a működése tökéletes)
Kit obi (18-55mm EF-S)
Portrémarkolat (Szerk.: Gyári Canon markolat)
2GB CF
Hama STAR62 állvány
Az összesért mennyit érdemes elkérni?Én olyan 75-80e körüli árat mondok.
-
toth_janika
őstag
Hello!
Én is kérek segítséget.
Canon 350D (használati kopásokkal, a működése tökéletes)
Kit obi (18-55mm EF-S)
Portrémarkolat (Szerk.: Gyári Canon markolat)
2GB CF
Hama STAR62 állvány
Az összesért mennyit érdemes elkérni? -
cOxeR
Ármester
-
peter9228
aktív tag
-
máyköl
veterán
-
TayRol
nagyúr
-
máyköl
veterán
-
TayRol
nagyúr
-
laca71
aktív tag
-
TayRol
nagyúr
tapasztalaton nincs vele, szóval infóval nem tudok szolgálni, de az értéke szerintem
2-3e ft max.szerk: kevertem egy másikkal. most nézem milyen húzós ára van.
-
laca71
aktív tag
Sziasztok !
Pana GF2-es gépre az alábbi régi objektívet érdemes használni ?
ZENIT 2,8-135
Milyen adapter kellene ?
Ennek mekkora az optikai zoomja ?
Mennyit érhet ?
Laca
-
laca71
aktív tag
ha semmi elvárásod nincs vele szemben de kellene egy zoom mondjuk néha utazáshoz akkor igen. amugy a 14-45 sokkal-sokkal jobb de drágább és ritka mint egy fehér holló.
en is ebben a cipőben vagyok, asszonynak kell az epl1-re néznem alap zoomot es a lumix 14-42 vagy az m.zuiko 14-42 lesz a kiválasztott. lumixban van stabi, az oly ellenben kisebb kikapcsolt állapotban - valószínu utobbi lesz.
de be kell vallani hogy gagyi.
műanyag az egész és nem valami minőségi felépítés. ám ebben az árban nincs sok választásod.Hát igen erre kellene....
Most vettem egy GF2-est 14-es palacsintával és nincs keret komoly
obira. De arra hogy a gyereket néha felvegyem , talán megfelel.
80-100ezer obira elérhetetlen luxus
23-ért adják, ennyit még kinyögök
-
TayRol
nagyúr
ha semmi elvárásod nincs vele szemben de kellene egy zoom mondjuk néha utazáshoz akkor igen. amugy a 14-45 sokkal-sokkal jobb de drágább és ritka mint egy fehér holló.
en is ebben a cipőben vagyok, asszonynak kell az epl1-re néznem alap zoomot es a lumix 14-42 vagy az m.zuiko 14-42 lesz a kiválasztott. lumixban van stabi, az oly ellenben kisebb kikapcsolt állapotban - valószínu utobbi lesz.
de be kell vallani hogy gagyi.
műanyag az egész és nem valami minőségi felépítés. ám ebben az árban nincs sok választásod. -
laca71
aktív tag
-
TayRol
nagyúr
-
laca71
aktív tag
Sziasztok !
Ez mennyit érhet ?
Panasonic Lumix G Vario 14-42mm f/3.5-5.6 ASPH MEGA O.I.S.
Laca
-
máyköl
veterán
-
TayRol
nagyúr
-
máyköl
veterán
Canon EOS 20D, kiváló állapotban, minden tartozékával (doboz, töltő, papírok, kábel, stb), kb. 40.000 expóval?
-
TayRol
nagyúr
-
laca71
aktív tag
Sziasztok !
Ez mennyit érhet használtan ?
GF2-re érdemes megvenni ?Olympus Digital 14-42mm f/3.5-5.6 ED micro 4/3
Laci
-
sebo
tag
-
cOxeR
Ármester
-
sebo
tag
Sziasztok!
Erre is kérnék egy árat:
Canon G9
Műszakilag és esztétikailag is hibátlan. Csak akku és töltő van hozzá.
Köszönöm. -
cOxeR
Ármester
-
sza.sa
tag
Sziasztok!
Ezeknek az ára érdekelne:
- Nikon D80, tipp-topp állapot, 7500 expo
- Nikon 18-105 VR
- Nikon 50mm f1,8 Dköszi!
-
sebo
tag
-
TayRol
nagyúr
-
TayRol
nagyúr
Sziasztok.
Erre a két gépre kérnék egy árat:
- Mercury CyberPix S-550V digitális fényképező (~6 éves, hibátlanul működik, mindene megvan)
- Panasonic LS5 (2012.07.04-én vásárolt egy év garanciával, hibátlan, dobozos)
Előre is köszönöm.Szerk.:
draco31: nem válasz akart lenni.
- Mercury CyberPix S-550V digitális fényképező (~6 éves, hibátlanul működik, mindene megvan): 4e
- Panasonic LS5 (2012.07.04-én vásárolt egy év garanciával, hibátlan, dobozos): 15e
-
k78chriss
tag
Hali
Engem ennek érdekelne az ára:
Sigma 170-500mm f/5-6.3 APO DG
Köszi
-
sebo
tag
Sziasztok.
Erre a két gépre kérnék egy árat:
- Mercury CyberPix S-550V digitális fényképező (~6 éves, hibátlanul működik, mindene megvan)
- Panasonic LS5 (2012.07.04-én vásárolt egy év garanciával, hibátlan, dobozos)
Előre is köszönöm.Szerk.:
draco31: nem válasz akart lenni.
-
draco31
veterán
-
TayRol
nagyúr
-
draco31
veterán
Casio Exilim ex-z19 dobozával, töltő, cd, papírokkal. Csak a blokk, és garipapír nincs meg, 3-4 éves.
-
TayRol
nagyúr
-
TayRol
nagyúr
Panasonic G2 kit (14-42mm) összes tartozék: 80e
+ m4/3 OM adapter: 8-9e
+ Olympus 50mm f/1.8 manuális objektív: 10e
+CaseLogic táska: attól függ milyen, de egy m43-as tatyót 4-5e-nek mondanék.

-
TayRol
nagyúr
Üdv cOxeR és TayRol!
Röviden tömören a lényeg amiért írok:
Kőbevésett árak nincsenek, de azért van egy bizonyos használtpiaci érték ami alá vagy fölé nem igazán illik menni, de ahogy elnézem az áraitokat, ezzel nem is lesz gond.
Na, további eredményes jó munkát.

Üdv. core2
Szép estét!
Igyekszünk.

Üdv.,
TayRol -
laca71
aktív tag
Sziasztok !
Ebben segítenétek:
2 éves a gép de szép állapotban:
Panasonic G2 kit (14-42mm) összes tartozék
+ m 4/3 OM adapter
+ Olympus 50mm f/1.8 manuális objektív
+CasaLogic táska.
Mennyit érhet ?
Köszönöm: Laca
-
Szab02
aktív tag
- Olympus E510 8500 (expo) 43k
- Zuiko 40-150mm f4-5,6 28k
- Zuiko 14-42mm 3,5-5,6 27k
- 2Gb XD 3k
- CF Kingston 4Gb 133X (elite pro) 2k
- CF Adata 2 Gb 1k
- Yongnuo 460 - II 14k
- Massa 58mm Uv filter 1k
- Olympus E-System hátizsák II 7k
- Sonia diopriás lencsék 58mm +1 +2 +4 +10 (macro - a 10-es széle sérült, de a képen nem látszik.)
- Vezetékes távkioldó 1k
- 3 db mauális közgyűrú macróhoz
- Rádiós vaku távkioldó 2kvan pár amit nem tudok hova tenni, 1-3k- körül mocorognak talán, a rádiós és távkioldó ár meg típusfüggő...
Köszönöm!
-
cOxeR
Ármester
Üdv cOxeR és TayRol!
Röviden tömören a lényeg amiért írok:
Kőbevésett árak nincsenek, de azért van egy bizonyos használtpiaci érték ami alá vagy fölé nem igazán illik menni, de ahogy elnézem az áraitokat, ezzel nem is lesz gond.
Na, további eredményes jó munkát.

Üdv. core2
Egy üzlet attól sikeres, ha mindkét fél megtalálja a számítását.

-
Neil Watts
veterán
Üdv cOxeR és TayRol!
Röviden tömören a lényeg amiért írok:
Kőbevésett árak nincsenek, de azért van egy bizonyos használtpiaci érték ami alá vagy fölé nem igazán illik menni, de ahogy elnézem az áraitokat, ezzel nem is lesz gond.
Na, további eredményes jó munkát.

Üdv. core2
-
cOxeR
Ármester
Sziasztok!
Léci, beárazná nekem ezt valaki:
- Olympus E510 8500 (expo)
- Zuiko 40-150mm f4-5,6
- Zuiko 14-42mm 3,5-5,6
- 2Gb XD
- CF Kingston 4Gb 133X (elite pro)
- CF Adata 2 Gb
- Yongnuo 460 - II
- Massa 58mm Uv filter
- Olympus E-System hátizsák II
- Sonia diopriás lencsék 58mm +1 +2 +4 +10 (macro - a 10-es széle sérült, de a képen nem látszik.)
- Vezetékes távkioldó
- 3 db mauális közgyűrú macróhoz
- Rádiós vaku távkioldóHa kérhetem inkább külön, külön.
Előre is köszi!- Olympus E510 8500 (expo) 43k
- Zuiko 40-150mm f4-5,6 28k
- Zuiko 14-42mm 3,5-5,6 27k
- 2Gb XD 3k
- CF Kingston 4Gb 133X (elite pro) 2k
- CF Adata 2 Gb 1k
- Yongnuo 460 - II 14k
- Massa 58mm Uv filter 1k
- Olympus E-System hátizsák II 7k
- Sonia diopriás lencsék 58mm +1 +2 +4 +10 (macro - a 10-es széle sérült, de a képen nem látszik.)
- Vezetékes távkioldó 1k
- 3 db mauális közgyűrú macróhoz
- Rádiós vaku távkioldó 2kvan pár amit nem tudok hova tenni, 1-3k- körül mocorognak talán, a rádiós és távkioldó ár meg típusfüggő...
-
Szab02
aktív tag
Sziasztok!
Léci, beárazná nekem ezt valaki:
- Olympus E510 8500 (expo)
- Zuiko 40-150mm f4-5,6
- Zuiko 14-42mm 3,5-5,6
- 2Gb XD
- CF Kingston 4Gb 133X (elite pro)
- CF Adata 2 Gb
- Yongnuo 460 - II
- Massa 58mm Uv filter
- Olympus E-System hátizsák II
- Sonia diopriás lencsék 58mm +1 +2 +4 +10 (macro - a 10-es széle sérült, de a képen nem látszik.)
- Vezetékes távkioldó
- 3 db mauális közgyűrú macróhoz
- Rádiós vaku távkioldóHa kérhetem inkább külön, külön.
Előre is köszi! -
TayRol
nagyúr
Szerintem jó árkategóriát lőttél be végül, ahogy néztem a hirdetésedet, a 10 ezres ajánlatokkal meg ne is törődj.

(#4) -NOKIA-
A használati értéke tényleg a 6-7 ezer forint környékén lehet, de nem biztos, hogy kijelzőhibás állapotban kapsz is érte ennyit, ennyiért vannak teljesen makulátlan lowend gépek is. Javítani meg nem érdemes se neked, se a leendő vevőnek.szerintem pár ezer (tényleg 1-2) az értéke. sajnos.
szerk: van egy 7 éves canonom, síelni szoktam vinni a pályára, szóval van amire még tökéletes de szvsz 3e ft-ot nem adnának érte. pedig pöpec masinak.
-
cOxeR
Ármester
Sziasztok!
Engem most kértek meg arra,hogy hirdessek meg egy Sony DSC-T77-es gépet. Mivel a fényképezők terén egyáltalán nem vagyok képben,ráadásként használtak között sem találtam ilyen gépet,ezért itt kérnék segítséget. Árat ezért nem is írtam még ki.
Erről lenne szó:
http://hardverapro.hu/apro/sony_dsc-t77_nokre_szabott_fenykepezo/hsz_1-50.html
Előre is köszönöm!Csaky69
Szerintem jó árkategóriát lőttél be végül, ahogy néztem a hirdetésedet, a 10 ezres ajánlatokkal meg ne is törődj.

(#4) -NOKIA-
A használati értéke tényleg a 6-7 ezer forint környékén lehet, de nem biztos, hogy kijelzőhibás állapotban kapsz is érte ennyit, ennyiért vannak teljesen makulátlan lowend gépek is. Javítani meg nem érdemes se neked, se a leendő vevőnek. -
total90
támogató
-
tolts.hu
őstag
Ennek az ára érdekel:
Canon PowerShot SD400 Digital Elph vagy Digital IXUS 50
(LCD hibás, de azért látható a képe.) -
Csaky69
csendes tag
Sziasztok!
Engem most kértek meg arra,hogy hirdessek meg egy Sony DSC-T77-es gépet. Mivel a fényképezők terén egyáltalán nem vagyok képben,ráadásként használtak között sem találtam ilyen gépet,ezért itt kérnék segítséget. Árat ezért nem is írtam még ki.
Erről lenne szó:
http://hardverapro.hu/apro/sony_dsc-t77_nokre_szabott_fenykepezo/hsz_1-50.html
Előre is köszönöm!Csaky69
-
tolts.hu
őstag
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
• Beárazós topicok
• Az árazás szubjektív. Általában Hardveraprós árak szerinti.
• Privátban árazás nincs!Nagy UP a topicnak, helyesnek tartom a dolgot, főként hogy gyakran én is olyan hirdetésekbe szaladtam bele, amikor is a használt gépért többet kértek mint az újonnan megjelenő nagyobb tudású hasonló gépekért...
-
matyi012345
őstag
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
• Beárazós topicok
• Az árazás szubjektív. Általában Hardveraprós árak szerinti.
• Privátban árazás nincs!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- FOTÓS beárazás
- (kiemelt téma)
FOTÓS beárazás
• Az ár nem képezheti vita tárgyát, szabadon eltérhet mindenki le és felfelé!
• A jobb áttekinthetőség érdekében a kész árazásokat OFF-ba tesszük!
• Az árazás szükségszerűen bizonyos mértékig szubjektív.
• Privátban árazás nincs!
• Csak a topik ármesterei árazhatnak!
• OFF hsz.-eket nem kérünk, ha kérdésed van azt privátba várjuk.
• Ha valami kimaradt vagy hiányos, akkor ne írj új hsz-t, az Ármesternek írj pv-ot és majd ő javítja.
• Beárazós topikok listája!
- Acer Nitro V - ANV15 - 15.6"FHD 165Hz - Ryzen 5 7535HS - 32GB - 1TB - RTX 4050 - Win11 - 3 év gari
- Steam Deck LCD 512GB Megkímélt, minden tartozékkal
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple watch Ultra 2 akku 99% akció!!
- iPhone 17 Pro max 256GB bontatlan! gyári független 3 év jótállás!!! Akció!!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S23/Samsung Galaxy S23+/Samsung Galaxy S23 Ultra
- Huawei Nova 9 SE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- DJI Avata Pro-View Combo drón szett
- Samsung Galaxy S22 Ultra 128GB Burgundy Karcmentes állapot 8GB RAM 6 hónap garancia
- Apple iPhone 17 Pro 256GB & 512GB & 1TB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfás ár
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






