Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    válasz sulep #1206 üzenetére

    V6, egyértelmű.
    Ismerősnek egy Clevo 540s-je van, így tudok róla valamit írni.
    ExpresCard van benne (V6), és nem a ''csiga'' PCMCIAII. Valszeg a kártyaolvasója is már az EC-ra kapcsolódik, és gyorsabb. A V5 legroszabb tulajdonsága, hogy 1 memo slotja van, ezáltal max 1G RAM pakolható bele. (elvileg gyári opció, hogy 2 slottal is lehet a megrendelőnek kérnie, ezért ebben Polip az illetékes, hogy megmondja az Albákban mennyi slot van)
    A VN896 chipset előnye, hogy teljesíti az aero követelményeit, de játékra ez is használhatatlan)
    A V6 ráadásul egy tök új széria, így gondolom még tapasztalat se sok van.

    Polip, még van egy bő év a garanciábol, így inkább nem kapom szét, hiába éget a kiváncsiság.
    Részemről minnél többet használom és hurcolom a gépet, annál jobban érzem, hogy jó ez a szélesvásznú kijelző, de mégis marha nagy a gép, de egyszerűen nincs kisebb, amin lenne soros port.

    Mod: Seth, Vistaval milyen élményed van? Egy tallonba eltett 40-es winyóra feltelepítettem egy home premiumot, mert várhatóan olyat fogok használni, de nem igazán volt az amire vártam. Eszi a procit, folyamatosan megy a ventilátor, ráadásul a gép élményindexét is 2.1-re értékelte az alap Vistás ATI driverrel, a 7.2-es Catalisttal pedig 1.9-re, ami egy vicc. A VGA kivételével mindent 3.9 fölé értékelt.

    [Szerkesztve]

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák