Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • xDefiant teszt

    gp A Ubisoft évek óta készül arra, hogy belépjen a gyors iramú hero shooterek piacára is: sok félbehagyott rivális és megannyi halasztás után megjelent végre a fura nevű xDefiant.

  • Tényleg három színben érkezett a Nothing Phone (2a)

    ma Csak mindhárom ugyanazon a hátlapon csoportosul, az új, limitált kiadású Phone (2a) megjelenése így még mozgalmasabb lett.

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz GergőBp #16790 üzenetére

    Csak bizonyos rang fölött lehet keresni a felhasználókra, és ez jól is van így. Legalább nem áll neki minden hülyegyerek flémelni egymással.

    Másfelől az ilyenre nem tudunk egy üzenetet sem írni, de nem is lenne értelme. Kisebb dolgokért is kivágják az embert, nem érdemes megkockáztatni az accot. Én amondó vagyok, hogy a torrentoldalon foglalkozzunk a fájlcserével, itt meg a Ps-sel. Majd ha ide állít ugyanezzel a szöveggel, ne félj, úgy leoltom én a fejét, hogy a fal adja a másikat, de odaát nem.

    Viszont azért az itteni accomat sem kockáztatnám egy féreg miatt. Eddig nem kellett, hogy rám szóljanak a moderátorok, remélem, a jövőben sem ragadtatom el magam annyira.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák