Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz liksoft #5663 üzenetére

    Okés, akkor írom konkrétabban. Az üres HDD-t még májusba betettem, felrakta a rendszer és használtam, most megadta magát. A total commanderhez töltöttem le mindenféle ext- linux partíciókat látó plugineket, egyik se látta, ekkor kértem kölcsön egy másik nast, és mint a nas fórumjában is le vna írva, elvileg megoldható hogy egy régi vinyót az adatok elvesztése nélkül átköltöztess egy új nasba, gondolom neked ismerős, migrálásnak hívják. Épp csak a fórumban nem mondták el az igazságot (ahogy már tudom én, tudhatták volna ők is) és kétlemezes nasból nem tudsz egylemezesbe költözni, hogy nenek mi oka, mi korlátja, nem tudom. Mivel ezt nem tudtam, a nas a beletett lemezt gyönyörűen újraformázta, majd mikor kiderült hogy frankón 912MB hely van rajta kivettem, minden mindegy alapon a gépbe tettem, és NTFS-re formáztam. Ezután kezdtem el futtatni a recura nevű progit, ami talált egy halom értékes dolgot, ezeket le is mentettem, most fut a getdataback.

    Ezek leginkább fényképek ,video-k, pdf fájlok, filmet, zenét nem is kerestem, fent volt 10 év fényképanyaga, elsőre úgy tűnik minden megvan, de ha nincs is, legalább a 80%-a megvan, és lesz mit 30 év múlva visszanézni. :D

    És még ott a régi rendszervinyóm, amiről a nas érkezésekor áttoltam mindent a nasra, még azon is találhatok dolgokat. :K

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák