Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • blg8

    csendes tag

    válasz xedos #3125 üzenetére

    Nem sértesz meg. Bár autóban nem Suzukit választottam, de (bármily hihetetlen) csak azért nem, mert ugyanilyen rugalmatlanok voltak annak idején a Suzuki ''kereskedők''. Pl.hogy a légzsák és ABS igényemet egy féléves várakozás kilátásba helyezésével akarták megtorolni. (Nem mostanában volt. Ha akkor Suzukit választok, akkor már le kellett volna cserélnem, tehát megérte rátenni azt a pár százezret még, hogy még mindig kitartson a járgány.)

    Szerintem aki Suzukit vesz, az is elvárhat (és el is várja, szerencsére) egy bizonyos rugalmasságot. Nem olyan nagyvonalúságot, hogy Föld körüli jutalomutat kapjon, mert méltóztatott Suzukit venni, de annyit mondjuk igen, hogy ha a listán szerepel a kanárisárga autó piros üléshuzattal, akkor vehessen olyat is. Ezért mozdulnak előre a dolgok.

    A notebookkal kicsit más a helyzet. Ha egy notebook gyári honlapján (acer.hu) az áll, hogy az XP Professionalt ajánlják hozzá, és azt látom, hogy mindenhol csak XP Home-mal akarják eladni, akkor kinek higgyek (higyjek?)? Nekem jó lenne Linux-szal is, vagy OS nélkül is. Ott helyben kellene úgyis megvennem az OEM XP Pro-t. Szerintem a Suzukis hasonlat az valahol a 200K alatti Celeronos XGA-s 256-os kategóriával lenne lenne pontos. A Dothan vagy Turion WXGA-s 512/1024-es gép az már inkább a Skoda vagy a Toyota, ami persze még mindig nem az Audi vagy Lancia.

    blg

Aktív témák