Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barell

    senior tag

    válasz eldoble #9809 üzenetére

    Szia! Dillemáztam én is hogy mi legyen. Elsőnek rendeltem egy Nitro X1000 széket de mivel nemtudtam kipróbálni sehol ezért inkább visszamondtam. Végül elindultam a Jyskbe hogy hozok onnan egy Gamer széket, most akciós a Razer mintás és még lejön belőle 15% tehát 73e körül elhozható. Ő is lett volna de előtte átmentem az Auchanba mert emlékezetem hogy van most egy pofás saját márkás Qilive szék. Az hűség kártyával 53 volt. Habozás nélkül ezt választottam. Fém a lába, fém a karfa tartó konzol, állítható magasságú, minden irányba dönthető karfa, állítólagos 150KG os teherbírás. 15 perc alatt raktam össze, vastag önzáró csavarok, nyekergés mentes. Lényeg a lényeg ilyen áron szerintem ennél jobbat biztos nem, de sokkal rosszabbat bőven lehet venni. Meglátjuk mennyire időtálló, de igazából 1 évnél tovább úgy sem tervezek vele. Nekem nagyon tetszik, letisztult, számomra kényelmes is. Van egy videó is róla. [link] Igazából bárkinek ajánlom aki makacs mint én és ilyen stílusú széket keres. Ennyiért egyáltalán nem megbánós, sőt, részemről ajánlott.

Új hozzászólás Aktív témák