Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz Joshi #7782 üzenetére

    Boven eleg a 390, csak esznel kell lenni olyan jatekoknal amik nem VR-hez keszultek eredetileg, ott nem lehet fullra huzni mindent. A 980Ti mar messze az ajanlott folott jar. HIvatalosan ami az Oculus Store-ba bekerul annak mennie kell ASW nelkul alapon (tehat 1.0 PPDP) egy GTX970-es kartyan. Minden mas csak plusz es feltolhatod annyit ad hogy feltolhatod a PPDP-t (Supersampling-ot). Tobb mint egy evig 380X-el toltam amivel meg ASW tamogatas sincs (a 390-el van) es nem volt problema. A pCars es az ED megy most szamottevoen jobb beallitasokkal (plusz a Robo Recall megy High-on ASW nelkul is), a tobbi jateknal annyi lett hogy adhattam ra SS-t. A 380X kb. egy 1050Ti kategoria VR-ben a zomeben forward rendering hasznalata miatt mert igy nemigen tudja a shader GFLOPs elonyet kihasznalni a GF-al szemben.

    (#7783) Joshi
    Az FPS-t is nezd meg ott mert amikor a regi kartyaval jatszottam akkor nem volt mindegy hogy megy, ha alacsony FPS-t produkal a jatek az is megszedit. Nem mindegyiknel van igy, eleg ritka eset, de a Dirt es az EVE Valkyrie pedlaul mindketto ilyen.

    [ Szerkesztve ]

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák