Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz -Solt- #54164 üzenetére

    A Pico 4-nel megmondom oszinten ilyen pixelsuruseg mellett a VD-ben nem mondom hogy nem jobb a Godlike beallitas, de a "sima" Ultra ugyanugy ott van foleg egy kis (20-25%) sharpening mellett. A Q3-nal ugyanezek a lehetosegek lesznek, ami most elviszi a Q2-nel az Ultra-t az a Q3-nak is jo lesz.

    Mas, a router diskurahoz kapcsolodo dolog:
    Egyaltalan nem vennek mar wifi5-os routert amiota kibovitettek az Air Link es a VD lehetosegeit, tehat hogy ott is fel lehet tolni az egekbe a bitrate-et. Mert igy sokkal jobban hasznalhato lesz szimulatoroknal, peldaul a VD-nel a H264+ beallitas ahol 400Mbps a limit sokkal jobb es mar az problemas wifi5-el mivel gyakorlatilag a data rate ki van maxolva* es itt azert jol jon a wifi6-os kb. ketszeres savszelessege.

    * aki nem ertene hogyan mukodik - az a 866 szam amit a kapcsolatnal latsz az a signal rate, a data rate (tehat mennyi adatot tudsz valojaban atkuldeni) ennek kb a fele csak. Ha raadasul nem betonstabil a kapcsolat es ugral 866-780-6xx kozott akkor nem is lehet hasznalni a full 400Mbps-t a VD-ben vagy a magasabb Air Link bitrate-et mert nincs meg a savszel hozza. Egy 1200-as wifi6-os kapcsolattal a data rate kozel 800Mbps.

    #54165 barcalaci84
    Lehet, de eddig az osszes cikkben es videoban kozisztensen csak 90Hz es 120Hz volt emlitve. Az osszehasonlito tablazatokban is igy volt mig a Q2-nel listaztak a 60/72/80/90/120 ertekeket. Termeszetesen jo lenne a a Q3 is menne mondjuk a 80/72 frissitessel mert tobb a PC oldalon a lehetoseg igy. Szerintem (vagyis nekem) a 72 mar nagyon alacsony, a 80 mar talan jo lenne (ezt nem tudom igy Q1 es P4 tulajkent milyen) ha valahogy nem jon ossze a 90.

    [ Szerkesztve ]

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák