Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeee

    senior tag

    válasz Raymond #12351 üzenetére

    Köszönöm szépen a kielégítő válaszod. Ebben a pillanatban jelezte a vevő, hogy 100-ért vett egy garancia nélküli 980 Ti-ot. Akkor azt hiszem én ezt egy jelnek tekintem a hozzászólásaitokkal egyetemben. Megrendelem az Oculus Rift-et. Egyébként nagyon rossz videóót linkeltem a DCS-el, mert azt találtam hirtelen a 980ti vs 1080 VR összehasonlításra, ugyanis közöm nincs a DCS-hez. :) Bocsi! Én csak Assetto Corsa-zok 95%-ban ha leülök játszani. MEg egy kis Witcher 3 néha. Kár hogy annak nincs VR módja. Lassan ha befejezik a Fallout 4 magyarítását, talán arra rámegyek még majd az Oculus rift-el, ha épp nincs kedvem küzdeni a tizedekért körönként. Örülök nagyon hogy most lement ez a teher a vállamról, mert bevallom eléggé aggódtam amiatt hogy ha eladom a kártyát, mikor fogok tudni jó áron 1080Ti-ot venni. De ezek szerint az nem mostanság lesz. Akkor pedig már jobb lesz ha kivárom a 2000-es szériát, már ha az lesz a neve. Bár atól tartok annál már lehet teljes platform váltás is szükséges lesz. Azt hiszem arra meg gyűjteni kell bőven :)
    Köszönöm még egyszer mindenkinek! Majd jelentkezem ha meg lesz a Rift :)

Új hozzászólás Aktív témák