Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Alvin_ti4200 #2699 üzenetére

    Szépnek tűnik, amúgy is ezüst fan vagyok, az S60-nál is alapelv volt, h csak ilyen jöhet szóba. :))
    A cápaszárnyas antennát nagyon hiányolom az S60-ról, nagyon feldobja.

    Korrekt állapotúnak tűnik. A hátsó lökhárító mintha kicsit elütne, nem?
    Bár a műanyagból fakadóan, ugyanolyan színkód esetén is mindig lesz eltérés a fém elemekhez képest.

    Egyik ismerőmnek volt S40-ese, így visszagondolva, a főbb különbség, h az S40 belül jóval kompaktabb méretet képvisel. Minden kicsit kisebb, talán az üléshelyzet is más, a hátsó üléslapok biztosan rövidebbek, nem az a klasszik utazóautó érzetű, számomra inkább olyan városi bevásárlós sedannak tűnt.
    A középkonzol viszont nagyon elegáns, és szép. Egy másik ismerősömnek C30-asa van, ott volt szerencsém komolyabban is szemügyre venni, igényes munka. A gombok, kapcsolók is rendkívül szépen járnak, összességében sokkal előremutatóbb az a forma, mint a korábbi S60 kicsit avitt középkonzolja.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

  • Lizsó

    csendes tag

    válasz Alvin_ti4200 #2699 üzenetére

    Márkakereskedésből én sosem vennék. Hogy miért? Az újonnan általuk eladott autót visszavették mondjuk 3-4 vagy x évesen akár több 100 ezer km-rel. Hipp-hopp írtak hozzá egy szervizkönyvet 60-70 e km-ről. A nyilvántartást gépen vezetik, bármikor átírható.
    A km visszatekergetést mos már csak úgy tudják megtenni, hogy az utolsó műszaki vizsga állás utánira, mivel 2012.01.01 óta minden vizsgán rögzítik az óraállást. Magyarul ha az utolsó vizsga még 2011 év végén volt, bárhova állítható.....

    Nálunk is céges autók futnak OPEL, FORD és VOLVO-k, és leadott autóinknál is néhány héttel/hónappal később láttam már csodát...
    A flottánk 2009-es és 150-230 ezer km-ek vannak az autókban. A céges VOLVO s60-unk pl. 2009.09.havi D5 és abban van a 230 ezer. Simán visszatekerhető lenne akár 60 ezerre is. Makulátlan......

    Személyesen ismerek szervizvezetőket (családtagom is az), láttam már nem egy írt szervízkönyvet.

    A helyedben én inkább magánszemélytől vennék, aki sokkal kevésbé foglalkozik átvágással. Inkább picit tennék hozzá, és pl. ezt választanám:

    [link]

    Biztos lehet még alkudni belőle, nagyon szépnek néz ki, és jóval kevesebb, mint fele a benne lévő kilométerek száma, mint abban, amit kinéztél.

    Egyébként az általad linkeltet láttad már élőben? Az a fajta világos üléskárpit élőben sajnos nagyon gagyi. Olyan, mint egy pokróc :((

    Én is a bézs belső híve vagyok, anno én is megnéztem ilyet ,de ez tényleg borzasztó.

Új hozzászólás Aktív témák