Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Kelecar #13276 üzenetére

    Köszönöm, gondolkoztam Polestarban.

    [link] Olyannyira hogy benn is van eBay figyelőmben egy Polestar szett, igaz ez az egyel későbbi. Amit te linkeltél az a V60-ról van, még az igazi 6 hengeresről, ez meg az újabb 4 hengeresről. Arany / szürke szín is elárulja.

    Méreg drágán adja meg nekem csak az első szett kéne. Kivéve ha az elektromos kézifék kompatibilis akkor jöhet a hátsó is.

    Viszont itt Angliában is rengeteg profi fékes cég van. Jövő héten viszem egy garázsba ahol versenyautó felkészítéssel is foglalkoznak, ismerem a tulajt. Ott mondta egy versenyautókat felkészítő srác hogy elviszi kipróbálni a féket, és tesz egy ajánlatot felém hogy szerinte mit érdemes mire. Elmondom hogy én mit szeretnék, mire gondoltam aztán össze hozunk valamit. Lehet hogy pont a Polestart, mert igyekszem mindent eredeti Volvo-nak megtartani. Nem egy wish-es utánzatnak :DDD

    Illetve ha jól tudom az arany szett csak 20" alá fér be, nekem meg a Polestar performance kerék szett 19"-es. Azt imádom, nem túl nagy, nem túl kicsi, eredeti Volvo, szépen megy a kocsihoz. Így valami olyan megoldás kéne ami befér alá. A mostani első tárcsa 336mm, szerintem egy 360-370 gond nélkül befér, de a Polestar 380mm ha jól rémlik már kérdéses...

    :R

Új hozzászólás Aktív témák