Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crea1984

    tag

    Sziasztok!
    Sok-sok olasz utan (uno,tipo,bravo,stilo es jelenleg egy 159es alfa) szeretnek munkaba allitani egy olaszt. Grande punto a kijelolt es oktato autonak szannam. Termeszetesen nepiteleteket atolvastam, hasznalt teszteket is. El is bizonytalanodok sok ponton. Gondolhatjatok, hogy ebben az esetben a megbizhatosag a legfontosabb szamomra, es hiaba az olasz szerelem, felek racionalisabb dontest kellene hoznom. Csaladba van egy ezer eves b corsa, es barmennyire is szeretem az olaszokat, szamomra hihetetlen higy sosincs semmi baja. Korabeli olaszaimnak fiatalabb korukban is mindig volt valami apro, bosszanto hibaja. Sosem hagytak ut mellett, de mindig kellett valamit barkacsolni... Oktatasban az igenybevetelt gondolom nem kell reszleteznem. Valto, szervo, kuplung gyilkos...nem biztos a legmegbizhatobb valasztas egy grande erre (m32, city szervo hiba… stb) masik jatekos jelenleg meg a suzuki swift 1.3 (tudom abs kocka, nyelestengely) de ha elengedem a grande puntohoz valo vonzodasom, es elvakultsagom, jobb dontes lehetne egy swift?! Racionalis dontest kell hoznom, kenyerkeresom lesz. ( Alfa 159 marad, oromautonak :) )

Új hozzászólás Aktív témák