Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz neilszab #4724 üzenetére

    az utalás, kártyás vásárlás, mi van a csomagban, utánvét, jön a csomag, nem vagyok otthon, had ne ragozzam. nem szeretem és kész. az utolsó külföldre tartó pénzem az volt, amikor a freeecall br. 12 euro-ja mire át lett utalva, 8k hunft-lett. de most nehogy el kezdj nemzetközi utalástechnikából is kioktatni, mert eldobom a maradék hajam.... :D

    igen. ha kenya felsőről hozol egyet, amit itthon átveszek, ha még használt is, kibontom, megfogom, megszagolom, megnyalogatom, kipróbálom, stb. és működik, kifizetem, és szeva'. sosem vásárolok úgy, hogy kifizetem, azután meg majd hoznak valamit. neten is csak úgy rendelek, hogy befoglalom a raktárkészletből, (hardverker, edigital, nem kell előrendelgetni, van készletük), és az üzletben veszem át. és pedig ha nem az van a dobozban, vagy nem úgy néz ki, rögtön vissza is adom. de a postás bácsival vagy a dhl-es mókussal ezt elég nehéz eljátszani. ennél bővebben már nem bírom kifejteni. :O

    de szerintem így totál értelmetlenül szétoffoljuk a topicot. nem kívám, hogy megérts. nekem elég lenne egy kormány is. de az már kiderült, hogy nem te fogsz nekem szerezni, sem ötletet adni.... :)

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák